Hakkımızda

Nily Farm

2007 yılında Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, 100 bin metrekarelik bir arazi üzerinde ekilen yaklaşık 20 bin adet arbequina zeytin fidanı ile sektörde yerini aldı. Üretimde kalite, hijyen ve doğallık ilkeleri her geçen gün firma profili ile bütünleşmiştir.

img
Doğal

Zeytin

 

img
Orjinal

Nar Ekşisi

img
Sızma

Zeytinyağı

img
Katkısız

Bal

img
0
Zeytin Ağacı
img
0
Ton Zeytinyağı
img
0
m2 Arazi
img
0
Yıllık Tecrübe

Neden Nily Farm?

null
Yöreye ulusal bir marka kazandırma misyonunu benimseyen Nily, 2007 yılından günümüze, en doğal, en lezzetli ve en taze ürünleri
sizlere sunmaya devam etmektedir.

Arbequina Erken Hasat

Zeytinlerimizi yeşilken topluyor, bekletmeden kendi tesisimizde son sistem kontinü makinalarımızda soğuk sıkım yöntemiyle sıkıyoruz. Elde ettiğimiz üstün kalitede saf zeytinyağımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lezzette Üstün Kalite

Özenle yetiştirdiğimiz zeytin ağaçlarından elde ettiğimiz ürünlerimizin lezzetine güveniyor, müşterilerimize para iade garantisi veriyoruz.

Hijyenik Üretim

Hijyen koşullarına uygun uluslararası standartlarda dolum yapıyoruz. Sağlıklı ambalajlar kullanıyoruz. Güvenle tüketebileceğiniz ürünler üretiyoruz.

Özenli Paketleme

Nily zeytin ve zeytinyağları, havalı ambalajlar ve özel kutular ile özenle paketlenir. Bu sayede taşıma sırasında karşılaşılan darbe ve kırılmalar engellenir.

X